Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem

Informujemy, że w dniach od 19 lutego 2018 r. do 25 lutego 2018 r. Ministerstwo Sprawiedliwości organizuje „Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem”.

W trakcie trwania „Tygodnia Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem” osoby pokrzywdzone będą mogły skorzystać z bezpłatnych porad i informacji udzielanych przez prawników, psychologów oraz przedstawiciel różnych środowisk w trakcie dyżurów pełnionych w w/w podmiotach. Na stronie internetowej Ministerstwa Sprawiedliwości oraz na stronie www.pokrzywdzeni.gov.pl zostanie zamieszczona lista instytucji, w których będzie można uzyskać niezbędne informacje oraz pomoc materialną i niematerialną.

W czasie trwania tegorocznego Tygodnia w Sądzie Rejonowym w Tarnobrzegu osoby pokrzywdzone będą mogły skorzystać z bezpłatnych porad i informacji podczas dyżurów pełnionych przez asystentów sędziów od poniedziałku (19 lutego) do piątku (25 lutego) w godzinach 10.00-11.30 (pok. 118, I piętro).

Dodatkowo informujemy, iż podobny dużur pełniony będzie w tych samych dniach w Sądzie Okręgowym w Tarnobrzegu w godzinach 9.00-10.30 (pok. 217, II piętro).

Przypominamy, że zainteresowani będą mogli uzyskać pomoc prawną wyłącznie w zakresie spraw o charakterze kryminalnym. Sprawy dotyczące innych zagadnień (sprawy gospodarcze, cywilne, rodzinne, pracownicze, wieczystoksięgowe, administracyjne, podatkowe), o ile nie są ściśle związane z faktem zaistnienia lub podejrzenia popełnienia przestępstwa, nie będą mogły stanowić przedmiotu porady prawnej.

Podmiot udostępniający informację: Sąd Rejonowy w Tarnobrzegu
Strona wygenerowana przez system (dynamicznie aktualizowana)
Dokument z dnia: 2018-02-15 13:29
Wytworzył: adminsr
Publikacja w dniu: 2018-06-13 02:22
Opublikował: adminsr
Opis zmiany: b/d
Ilość wyswietleń dokumentu: 504