Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem

Informujemy, że w dniach od 20 lutego 2017 r. do 26 lutego 2017 r. Ministerstwo Sprawiedliwości organizuje „Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem”.

W trakcie trwania „Tygodnia Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem” osoby pokrzywdzone będą mogły skorzystać z bezpłatnych porad i informacji udzielanych przez prawników, psychologów oraz przedstawiciel różnych środowisk w trakcie dyżurów pełnionych w w sądach, prokuraturach, komendach policji, a także w siedzibach prawniczych samorządów zawodowych i organizacji pozarządowych. Na stronie internetowej Ministerstwa Sprawiedliwości oraz na stronie www.pokrzywdzeni.gov.pl zamieszczona jest lista instytucji, w których będzie można uzyskać niezbędne informacje oraz pomoc materialną i niematerialną.

W czasie trwania tegorocznej akcji w Sądzie Rejonowym w Tarnobrzegu osoby pokrzywdzone będą mogły w dniach 20 - 24 luty skorzystać z bezpłatnych porad i informacji podczas dyżurów pełnionych przez zawodowych kuratorów sądowych w godzinach urzędowania sądu  (pok. 124 - I piętro, 417 i 418 - IV piętro).

 

ZałącznikWielkość
Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem - informacja.pdf179.64 KB