Ankieta oceny satysfakcji interesanta

W trosce o zapewnienie jak najlepszej jakości obsługi interesantów w Sądzie Okręgowym w Tarnobrzegu oraz Sądzie Rejonowym w Tarnobrzegu, zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o anonimowe wypełnienie ankiety.

Wyrażone w ankiecie opinie będą dla nas cenne i posłużą do podjęcia działań zmierzających do podniesienia jakości obsługi interesantów, jak również stałego wzrostu jakości usług świadczonych przez Sąd.

Link do ankiety

 

 

ANKIETA OCENY SATYSFAKCJI INTERESANTA WYDZIAŁU KSIĄG WIECZYSTYCH

W trosce o zapewnienie jak najlepszej jakości obsługi interesantów w Wydziale VI Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Tarnobrzegu, zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o anonimowe wypełnienie ankiety dostępnej w biurze podawczym Wydziału Ksiąg Wieczystych oraz jako załącznik do wydrukowania dostępny na dole strony. Wydrukowaną i wypełnioną ankietę należy złożyć na biurze podawczym Wydziału Ksiąg Wieczystych.

Wyrażone w ankiecie opinie będą dla nas cenne i posłużą do podjęcia działań zmierzających do podniesienia jakości obsługi interesantów, jak również stałego wzrostu jakości usług świadczonych przez wskazany wydział.

 

ZałącznikWielkość
ankieta ksiąg wieczystych.docx15.05 KB